Strona główna

 

 

STWORZONE Z MIŁOŚCI DO NAJBLIŻSZYCH…

 

 

 

Chcesz powiedzieć Kocham Cię, a może pragniesz znaleźć oryginalne prezenty dla bliskiej osoby? Z ofertą przychodzi nasz czekoladowy sklep chocorepublica.pl to czysta przyjemność. Znajdziesz tu nie tylko nietypowe prezenty i czekoladki ze zdjęciem, ale także inspiracje i pomysły na wyjątkowe życzenia. Naszą misją jest dostarczenie Twoim najbliższym produktu niepowtarzalnego, stworzonego z potrzeby serca. Nie musisz czekać na specjalną datę, aby świętować tylko raz w roku. Czekoladowe prezenty i czekoladki personalizowane warto wręczać jak najczęściej i to szczególnie bez okazji. Nie ma nic przyjemniejszego i słodszego niż czekolada na prezent i to jeszcze czekolada ze zdjęciem.

Nie wiesz jaki wybrać prezent na Dzień Matki, a może to prezent na Dzień Ojca spędza Ci sen z powiek? Platforma personalizowanych produktów spożywczych chocorepublica.pl przychodzi z pomocą. Zarówno prezent dla rodziców, jak i upominek na Dzień Babci i Dziadka musi być doskonały, tak jak oni. Podaruj im radość wybierając wyjątkowy prezent z wybornej, rozpływającej się w ustach czekolady, do tego eleganckie opakowanie, którego jesteś autorem. Odkryj w sobie duszę artysty, zaprojektuj opakowanie i pozwól im się cieszyć z osobistej laurki stworzonej z myślą o nich. Będzie to nietypowa pamiątka, która pozwoli im zapamiętać ten dzień na bardzo długo.

Często jeden gest, upominek lub trafiony prezent potrafi przekazać więcej niż 1000 słów. Nie ma piękniejszego, ale jednocześnie bardziej wymagającego uczucia niż miłość. Nie pozwól, aby przeszła ona obok lub minęła wraz z upływającym czasem. Świętuj każde Walentynki, każdy Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn jakby był wyjątkowym, jedynym dniem, Twojej drugiej połówki. Pokaż jak wiele dla Ciebie ona znaczy i podaruj jej swoje serce, także to czekoladowe z osobistą, miłosną dedykacją.

Jeśli chcesz natomiast złożyć komuś gratulacje z okazji narodzin dziecka, albo oryginalne życzenia ślubne, nasza oferta jest również dla Ciebie. Wybierz nowoczesny kształt odlany z delikatnej w smaku, aksamitnej czekolady, umieść na wierzchu zdjęcie młodej pary lub dziecka i podaruj oryginalny prezent, który nie tylko będzie pieścił duszę nowo powstałej rodziny, ale także stanie się symbolem szczęścia i początkiem nowej, wspólnej drogi życia.

Podziękowania i przeprosiny muszą być niemniej eleganckie i ekskluzywne jak inne okazje, które świętujemy w ciągu roku. Z tego powodu prezentujemy czekoladki z napisem, gdzie delikatne nadzienie otoczone jest wyśmienitą czekoladą, której jakość sprawi, że obdarowana nimi osoba sama rozpłynie się z zachwytu, a ty sam będziesz dumy ze swojego wyboru. Całość w skrzynce lub puszce, którą możesz dowolnie personalizować, nadając jej niepowtarzalny, osobisty charakter, który podkreśla wyjątkowość okazji.

Nie masz duszy artysty, ale masz pomysł na najlepszy prezent tylko nie umiesz go zobrazować na opakowaniu, to żaden problem. Dajemy możliwość skorzystania z propozycji naszych okazyjnych grafik, dzięki którym zdjęcie bliskiej osoby i jej postać zostanie przeniesiona w inny wymiar emocji i wzruszenia. Nie tylko imieniny, ale także i życzenia urodzinowe od tej pory już nigdy nie będą takie same.

Czekolada od zawsze była i jest doskonałym upominkiem na każdą okazję, niezależnie od tego czy jest to rocznica ślubu, Dzień Dziecka, Święta czy po prostu czekoladki na prezent mogą być podarowane bez okazji. Pokaż jak bardzo Ci na kimś zależy, ile dla Ciebie znaczy i podaruj oryginalny prezent, który dzięki personalizacji i możliwości dopasowania do indywidualnego gustu stanie się najlepszym prezentem jaki kiedykolwiek został przez Ciebie podarowany.