REGULAMIN PŁATNOŚCI

 

Każde zamówienie jest związane z obowiązkiem zapłaty.

  • Nie realizujemy zamówień za pobraniem, obowiązuje przedpłata na konto.
  • Podczas składania zamówienia, Klient ma prawo wykorzystać otrzymane kupony rabatowe, które nie łączą się z innymi promocjami w sklepie, chyba że postanowienia danej promocji mówią inaczej. Użyty kupon pomniejsza koszt zmówienia wskazaną wartość.
  • Klient chocorepublica.pl dokonuje płatności za zakupy w sposób określony na stronie internetowej sklepu w procesie akceptacji zamówienia.
  • Płatności można dokonać kartą płatniczą, przelewem bankowym oraz przelewem on-line w trakcie akceptacji zamówienia. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU.
  • Płatności przekazane bez danych umożliwiających identyfikację transakcji mogą być nie przekazane przez Serwis PayU do sklepu chocorepublica.pl. W przypadku braku możliwości jednoznacznej identyfikacji Płatności z winy klienta (w szczególności użyciu przez kupującego niepoprawnego numeru transakcji) klient zobowiązuje się nie dochodzić w stosunku do chocorepublica.pl żadnych roszczeń wynikających z braku przekazania płatności przez PayU.
  • W celu dokonania płatności za pośrednictwem przelewu bankowego należy wpłacić odpowiednią kwotę na konto firmy Słodkie Upominki na następujący rachunek:

Bank Zachodni WBK 89 1090 1043 0000 0001 2345 8424

Słodkie Upominki, ul. Chełmżyńska 180H, 04-464 Warszawa.

W tytule prosimy o wpisanie numeru zamówienia.