O nas

 WYJĄTKOWA JAKOŚĆ DOPASOWANA IDEALNIE DO TWOICH POTRZEB

 

Platforma personalizowanych produktów chocorepublica.pl powstała z potrzeby zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających klientów, dla których wyjątkowość oferty i jakość jest priorytetem. Chcąc wyjść temu naprzeciw, firma Słodkie Upominki powołała do życia markę, która spełnia oczekiwania nawet najbardziej wybrednego Klienta dostarczając mu produkty o nietuzinkowym smaku i w niespotykanej dotychczas na rynku formie.

Jeszcze nigdy zakup wyjątkowego prezentu nie był tak prosty i przyjemny. Bez konieczności stania w kolejkach, czy przeglądania katalogów prezentowych. Na stronach chocorepublica.pl znajdują się niespotykane produkty, które wzruszą i zachwycą każdego obdarowanego.

Klient nie musi już ograniczać się do zakupu standardowych produktów spożywczych, ale może dać ponieść się fantazji i stworzyć wyjątkowy upominek dla najbliższych. Wystarczy wybrać produkt, pomyśleć o bliskiej osobie i zastanowić się co chce przekazać w tym wyjątkowym dla niej dniu. Klient sam decyduje o wyglądzie swojego prezentu, gdyż zdecydowana większość naszych produktów jest personalizowana. Dajemy możliwość umieszczenia zdjęcia, życzeń lub samej dedykacji na eleganckim opakowaniu, które skrywa przesłodki upominek. A jest w czym wybierać: oryginalne figurki, przepyszne bombonierki, niespotykane kształty, czy nowoczesne czekoladowe znaczki to tylko niektóre z wymarzonych prezentów, które oczarują obdarowaną osobę.

To doskonały sposób wyrażenia siebie i swoich uczuć w kilku prostych krokach. Ten niespotykany do tej pory na rynku spożywczym sposób na zaskoczenie najbliższych niebagatelnym produktem, zachwyci każdego, nie tylko miłośnika słodkości. Połączenie osobistej dedykacji z wyrafinowanym, wysokiej jakości produktem o niespotykanych walorach smakowych jest niezastąpionym i niepowtarzalnym prezentem dla tych, których kochasz.

Wymarzony prezent, to prezent od chocorepublica.pl