Oryginalne prezenty na ślub

Czekoladowe prezenty na zaręczyny, ślub i rocznicę ślubu

Dla wielu osób jednym z najważniejszych i najszczęśliwszych dni w życiu jest dzień ślubu, dlatego warto podarować im prezenty na ślub, które na długo pozostaną w ich pamięci. Takimi odpowiednimi prezentami są czekoladowe specjały, które urzekają nie tylko swoim wyglądem, ale również smakiem i aromatem. Wystarczy jeden kęs, aby rozpłynąć się i powrócić wspomnieniami do dnia ślubu. Te czekoladki napoczęte po ślubie przypomną te chwile, o których chce się pamiętać, a osoba, która je podarowała, zostanie miło zapamiętana. Czekoladowe prezenty nadają się również na zaręczyny czy rocznicę ślubu.

Słodkiego ślubu czas

Dzień ślubu to dzień, w którym Państwo Młodzi, chcą mieć przy sobie całą rodzinę i przyjaciół. Przychodząc na taką uroczystość, nie wypada przyjść bez prezentu. Oczywiście taki oryginalny prezent ślubny to taki, który nie powtórzy się wśród innych gości. Warto pomyśleć o czymś, co sprawi większą przyjemność i osłodzi tę ich nową drogę życia. Takim najlepszym i wyszukanym prezentem są czekoladowe słodkości, które zapakowane są w piękne pudełka, ale też może na nich znaleźć się zdjęcie Pary Młodej czy jakiś spersonalizowany podpis. Prezent ten powinien smakować zarówno Pannie Młodej, jak i Panu Młodemu. Taki prezent dla nowożeńców będzie im przypominał o tym wyjątkowym dniu, a także o bliskich, którzy im go podarowali. Dlatego doskonałym rozwiązaniem i pomysłem na prezent są czekoladki Noble Chocolates, a jest to zestaw belgijskich pralinek, które urzekają swoim smakiem i aromatem. Ten niepowtarzalny smak czekolady, która okrywa aksamitne wnętrze, jest czymś, co zadowoli gusta nawet najbardziej wymagających osób. Nadzienie tych pralinek dobierane jest losowo, a może to być, np. smak:
 • szampański,
 • amaretto,
 • wiśniowy,
 • pistacjowy,
 • White Praline,
 • Crips Praline.
Wszystkie czekoladki zamknięte są w luksusowych opakowaniach, które z życzeniami i zdjęciem Młodej Pary mogą pięknie prezentować się na półce. Te czekoladki na ślub to najlepszy prezent, jaki można podarować bliskim. Będzie to zarazem pamiątka i słodki upominek jednocześnie.

Jaką wybrać czekoladową słodkość?

Wybierając czekoladowe słodkości na prezent dla Młodej Pary, warto wybrać ten, który się najbardziej spodoba, ale też taki, który urzeknie nowożeńców. W naszym sklepie można znaleźć m.in.:
 • Bombonierkę ślubne słodkości,
 • Czekoladowy bukiet kwiatów,
 • Parę Młodą z czekolady,
 • Just Married z czekolady.
Wszystkie one zostały wykonane z belgijskiej mlecznej albo białej czekolady. Takim tradycyjnym upominkiem, który wręcza się nowożeńcom jest bukiet kwiatów, ale my mamy Czekoladowy bukiet kwiatów, na który można nie tylko patrzeć i wąchać go, ale również można go zjeść. To z pewnością będzie oryginalny prezent na ślub, który podarowany od serca, będzie wyjątkowym prezentem. Czekoladowe prezenty stają się coraz bardziej popularne, ponieważ można nimi ucieszyć nie tylko oko, ale i również podniebienie.

Słodka rocznica ślubu

Niestety dzień ślubu mija bardzo szybko, a potem przychodzą kolejne dni, tygodnie i miesiące, aż nadchodzi czas świętowania rocznicy ślubu. I wtedy pojawia się problem, co kupić swojej żonie albo mężowi. Skarpetki, krawat, a może bukiet kwiatów – to już oklepane pomysły. Prezent na rocznicę ślubu musi być wyjątkowy i oryginalny, aby ukochana czy ukochany nie mógł o nim zapomnieć przez dłuższy czas. Nie ma bardziej oryginalnego pomysłu na prezent niż czekoladowe prezenty, np.:
 • Bombonierka szczypta luksusu,
 • Czekoladowe pierogi dla smakosza,
 • Bombonierka czekoladowych ser
Te prezenty sprawdzą się zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzny. Każdy upominek na zaręczyny, ślub i rocznicę ślubu to doskonały pomysł na prezent na rocznicę ślubu. Wszystkie zestawy zostały przygotowane z belgijskiej mlecznej oraz białej czekolady, która rozpływa się w ustach i sprawia, że ma się ochotę na więcej. Kiedy nie ma się pomysłu na prezent, to warto zdecydować się na czekoladowe słodkości, które zamknięte w ozdobnym opakowaniu, a do tego ze zdjęciem i dedykacją, sprawią radość każdemu.