Boże Narodzenie

Coraz bliżej święta…

17 października 2017

Coraz bliżej święta…

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Zapewne część z Was już powoli zastanawia się nad odpowiednim prezentem dla najbliższych. Nic w tym dziwnego, ponieważ dzięki temu można sobie zaoszczędzić wiele stresu oraz czasu.

Co wybrać na prezent?

Co roku stoimy przed tym samym wyzwaniem: co wybrać na prezent dla najbliższych, tak żeby byli zadowoleni? Wśród najczęściej kupowanych prezentów znajdują się:

– biżuteria,

– kosmetyki,

– sprzęt elektroniczny,

– zabawki.

Warto zadbać również o to, aby do prezentu dorzucić także coś słodkiego bo któż z nas nie lubi czekolady. Możliwości jest mnóstwo: pyszne pralinki i trufle czy przeróżne czekolady i czekoladki, z pewnością ucieszą obdarowanego. Czekoladki mogą być nie tylko dodatkiem do prezentu, ale także są dobrą alternatywą, gdy kompletnie nie mamy pomysłu na prezent. Wtedy ratunkiem mogą okazać się pyszne pralinki w eleganckim opakowaniu.

 

Czym się kierować przy wyborze prezentu?

Wybierając prezent musimy wziąć pod uwagę kilka kwestii:

– dostępny budżet,

– oryginalność prezentu,

– praktyczność prezentu,

– czas dostawy (jeśli zamawiamy on-line),

– estetykę/wygląd,

– upodobania obdarowanego.

 

Niewątpliwie ostatnia kwestia jest kluczowa, aby prezent okazał się strzałem w dziesiątkę. Znając hobby osoby, dla której szukamy prezentu będzie nam dużo łatwiej. Dla miłośnika sportu odpowiednie będą, na przykład hantelki, mata do ćwiczeń czy bilety na mecz ulubionej drużyny.

Dla pasjonaty fotografowania, byłoby nam ciężko kupić prezent w rozsądnej cenie, więc prezent dla takiej osoby możemy potraktować z przymrużeniem oka i podarować mu…czekoladowy aparat fotograficzny. Słodycze są prezentem uniwersalnym a w takiej formie na pewno spotkają się z jeszcze większym entuzjazmem.

Słodycze na prezent

Słodycze nigdy się nie nudzą a w Święta Bożego Narodzenia można zapomnieć na chwilę o diecie. Oprócz wykwintnych pralinek mamy mnóstwo czekoladowych kształtów do wyboru: podkowa na szczęście, bomba dla bombowych rodziców lub dziadków, Gwiazda Sheriffa czy czekoladowa kaseta magnetofonowa. Taki słodki prezent można dodatkowo wzbogacić, tworząc spersonalizowane opakowanie. Świąteczne życzenia lub zdjęcie obdarowanego umieszczone na opakowaniu na pewno okaże się niebanalnym pomysłem. Do wyboru są opakowania kartonowe, metalowe lub drewniane więc każdy może wybrać czekoladowy prezent w odpowiadającej mu formie spośród różnych przedziałów cenowych.